• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AA’nın yeni Genel Müdürü Karagöz oldu

AA’nın yeni Genel Müdürü Karagöz oldu

8.4.2021

ANADOLU Ajansı'nda görev değişimi yaşandı. Ajansın 2020 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda 6 yıldır görevde bulunan yönetim kurulu üyeleri değişti. Şenol Kazancı başkanlığındaki AA yönetiminin görev süresi son bulurken Genel müdürlük görevine Serdar Karagöz getirildi. Görevi devralan Karagöz, "Ülkemizin ve Anadolu insanının sesini dünyaya duyurma misyonu bize ağır sorumluluk yüklemektedir. Bu misyon doğrultusunda büyük bir gayretle çalışacağız. Büyüyen Türkiye'nin büyüyen haber ajansı olarak dünyada daha etkili olmaya çalışacağız" dedi.

AA’nın yeni Genel Müdürü Karagöz oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.