• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

’tan ’e dev yatırım

Cengiz İnşaat’tan İzmir’e dev yatırım

22.02.2018, 22:54 Güncelleme Tarihi: 23.02.2018, 10:12

KADİR KEMALOĞLU

Cengiz İnşaat'ın 'ilk markalı' konut projesi olan Livin İzmir, Mavişehir'de seçkin ve değerli bir yaşamın yeni adresi olacak.
Bölgenin en özel ve iddialı projelerinden biri olan Livin İzmir'de 35 bin metrekare arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari ünite yer alıyor. 700 milyon liralık yatırımla kente kazandırılacak dev proje lokasyonu, sunduğu sosyal imkanları, yeşil alanları ve yüksek kaliteli malzeme seçimiyle dikkat çekiyor.
Livin İzmir'de 'değerli yaşam'ın Mart 2019'da başlaması hedefleniyor.
Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından Cengiz İnşaat, sektördeki 40 yıllık birikimi ve deneyimiyle markalı konut geliştirme alanındaki ilk projesi Livin İzmir'i hayata geçiriyor.
İzmir'in gözde lokasyonu Mavişehir'de yükselecek Livin İzmir projesinde 1+1'den 5+2'ye kadar değişen konut tipleri yer alıyor. Projede, 31 kat olarak inşa edilen ve muhteşem Körfez manzarasına hâkim dikey yaşam sunan bir kule bloğu ve 3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, ferah peyzaj manzarası bulunan yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu bulunuyor.

ÇOK TİTİZLENDİĞİMİZ İŞ

Livin İzmir'de 1+1 daireler 630 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 110 bin TL'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor. Konut sahibi olmak isteyenlere daire bedellerinin yüzde 80'ine kadar banka kredisi kullandırılabilen Livin İzmir'de yaşamın 2019 yılının ilk çeyreğinde başlaması hedefleniyor.
Livin İzmir için düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Cengiz İnşaat Gayrimenkul Yatırım Koordinatörü Mehmet Cengiz, "Bugüne kadar yaptığımız işlerdeki yüksek kalite anlayışımızı konut sektörüne de taşıyoruz. İnsanlara hem güzel bir çevre içinde yaşama imkanı sunan, şehrimize saygılı ve yakışır, hem de çevrede yaşayan insanların takdir edeceği yapılar üretmeyi görevimiz olarak kabul ediyoruz. Livin İzmir 'Mutlu toplum, mutlu evden başlar' felsefesiyle oluşturulan; sunduğu sosyal imkanlar, yeşil alanlar ve kaliteli malzeme seçimiyle üzerinde çok titizlendiğimiz özel bir proje... Livin İzmir, Mavişehir bölgesinin değerine değer katacak" şeklinde konuştu.

HER YÖNDEN GÖZDE PROJE

Cengiz İnşaat Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Mert Kurt da, "Livin İzmir hem yaşamak hem de yatırım yapmak için çok değerli ve cazip bir proje. Projemiz sunduğu geniş metrekarelerle genel olarak oturmak için gelenlerin ilgisini çekiyor. Ancak eşsiz bir yaşam imkanı sunan özellikleriyle cazip bir yatırım fırsatı da sunuyor" dedi.

LİVİN CADDE MAĞAZALARINA BÜYÜK TALEP VAR

Mavişehir'de yaşayanlara ve yaşamayı arzu edenlere seçkin bir adres sunacak olan Livin İzmir bünyesinde, Caher Dudayey Bulvarı üzerinde tasarlanan Livin Cadde mağazaları yer alıyor. Kiralama için kurumsal perakendecilerden yoğun talep gören Livin Cadde'de ideal alışveriş karması sunmak üzere hazırlık çalışmaları devam ediyor. Livin Cadde'nin hem bölge için yeni bir cazibe merkezi hem de Mavişehir'de yaşayanlar için keyifli bir buluşma noktası olması amaçlanıyor.

Cengiz İnşaat’tan İzmir’e dev yatırım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN