• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da yaşam başlıyor

Ater Tower’da yaşam başlıyor

16.05.2018, 23:55

Atersan markasıyla inşaat, enerji, gayrimenkul ve yapı malzemeleri sektörlerindeki tüm markalarını ortak bir çatı altında toplayan Atergrup, projesinde mutlu sona yaklaştı

YAVUZ KARAMAN

İzmir'in yeni kent merkezi Bayraklı'da tamamlanan Ater Tower'da yaşam bu ay başlıyor. Atergrup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Ceylan, projeyi yaklaşık bir yıl önce kaba inşaattan satın aldıklarını belirterek, "Böylece, çok yoğun bir sürece merhaba demiş olduk. Ardı ardına yaptığımız toplantılarla nasıl fark yaratabileceğimizin ve kule sahiplerimizi nasıl mutlu edebileceğimizin yollarını aradık. Bugün, yaptığımız toplantıların, beyin fırtınalarının ve fikir istişarelerinin sonuç verdiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor" dedi.
Satışların yüzde 60 oranında tamamlandığını açıklayan Ceylan, "Tam 80 ofisin tapusunu sahiplerine teslim ettik" dedi.

PENCERELERİ AÇILABİLİYOR

Tercihini Ater Tower'dan yana kullanacak olan yatırımcıların sadece bir ofis değil, bir kule satın alacaklarını dile getiren Volkan Ceylan, projenin adeta nefes alan, çalışan ve misafirlerini ileriye taşımak için işleyen bir iş makinesi olduğunu kaydetti. Projenin mimarisi kadar sunduğu olanaklarıyla dikkat çektiğini dile getiren Ceylan, şunları söyledi: "Kulemizin her katında sosyal alanlar ve gökyüzü bahçeleri bulunuyor."

EŞSİZ MANZARA

"İzmir'in pencereleri açılabilen ilk kulesi Ater Tower olacak" diyen Ceylan, "İzmir'in eşsiz manzarasıyla aranızdaki perdeleri kaldıran ve neredeyse tüm ofisleri deniz gören ilk kule olan Ater Tower'ın her katında ve her ofisinde bulunan güneş kırıcı panellerle yatırımcılarımız günün her saati manzaranın keyfini doyasıya çıkarabilecekler. Fitness merkezi, son teknoloji toplantı salonları, 3 katlı otoparkı ve şık restoranlarıyla iş hayatının keyfini sürecek olan kule sahiplerimizi, sosyal hayatın dışında, profesyonel dünyada da destekleyecek birçok eşsiz ayrıcalığa sahibiz" dedi.

DEPREM VE RÜZGARA DAYANIKLI

Depreme maksimum dayanıklı olarak tasarlanan Ater Tower'ın dış cephesi, Atergrup tarafından yapılan Socar Enerji merkez binasında uygulanan rüzgar testlerine tabi tutuldu.

Ater Tower, bu testten tam not almayı başardı. Kişiye özel vale hizmetinin verildiği kulede ayrıca, bina sakinlerinin konuklarını havaalanında karşılayıp ofislerine kadar eşlik edecek ekipler bulunuyor.

Ater Tower’da yaşam başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN