• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay'ın nişanlısıyla video çekti

Şarkıcı Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine yazdığı mesajları ifşa etti ve mahkemeye giderek suç duyurusunda bulundu. Ronay ünlü şovmen hakkında "Nişanlıma telefon üzerinden beyefendinin asistanı 50 bin lira para teklifinde bulundu" ifadelerini kullandı. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bugün Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'le bir araya gelerek bir video çekti. Videoyu izleyen Ronay ise, "Mehmet Ali Bey yılların kurdu, kandırıp kullanmış" dedi.

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’ın nişanlısıyla video çekti

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve şarkıcı Ece Ronay'ın arasındaki gerilim her geçen gün artıyor. Şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini dile getirerek mahkemeye başvurdu.

"BEN SUSMUYORUM"

Mehmet Ali Erbil, bugün bir canlı yayına katıldı. Ünlü şovmen, iddiaları kabul etmediğini ve taciz etmediğini dile getirdi. Ece Ronay ise canlı yayında konuşulanlardan sonra mahkemeye suç duyurusunda bulunarak, Kimse beni tehdit edemez, ben susmuyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’ın nişanlısıyla video çekti

ERBİL'DEN YENİ HAMLE!

Bugün ünlü şovmenden sosyal medya üzerinden yeni bir hamle geldi. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bugün Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'le bir araya gelerek bir video çekti.

Videoda artık olayları sonlandırmak istediğini dile getiren Erbil, "Mehmet kardeşim, Ece Noray'ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum, bırak Mehmet olduğunu. Mehmet'i bu olayları kapatalım diye, üstünü örtelim artık. Çünkü gerçekten çok rahatsız olduk. Hem kamuoyu, hem biz hem o taraf bu taraf. O da beni kırmadı, davetime icabet etti ve geldi evimde yemeğimi yedi." ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’ın nişanlısıyla video çekti

"SEN DE BİZİ GÜZEL AĞIRLADIN"

Nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir ise, "Teşekkür ederim abi, sen de bizi çok güzel ağırladın" yanıtı ile videoyu sonlandırdı.

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’ın nişanlısıyla video çekti

"KANDIRMIŞ! ARTIK NİŞANLIM DEĞİL"

Videoyu izleyen Ronay ise, "Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Bey yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet'in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum. Bu arada sanırım artık nişanlım değil. " diye konuştu.

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’ın nişanlısıyla video çekti