• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Seda Bakan'ın eşi bakın kim!

Öldür Beni Sevgilim filmindeki performansıyla izleyiciden tam not alan Seda Bakan, Bodrum'da görüntülendi. 7 aylık hamile olan Seda Bakan, kendini görüntüleyenlere Instagram'dan tepki gösterdi. Kız bebek bekleyen Seda Bakan'ın eşinin kim olduğu merak konusu oldu. Seda Bakan'ın eşinin kim olduğunu bilmeyen takipçileri 'Seda Bakan kaç yaşında, Seda Bakan hamile mi, Seda Bakan'ın bebeğinin cinsiyeti ne' gibi sorulardan sonra 'Seda Bakan kiminle evli, Seda Bakan'ın kocası kim'e yanıt aradı. Bakın Seda Bakan'ın eşi kim..

Seda Bakan'ın eşi bakın kim!
Seda Bakan'ın eşi bakın kim!

Tolga Sarıtaş'ın gizemli sevgilisi ortaya çıktı. Çıkan haberler sonrası sessizliğini koruyan Tolga Sarıtaş, Söz dizisinin setinden kalan zamanlarında İzmir'e gidiyor. Tolga Sarıtaş'ın İzmir-İstanbul arasındaki seyahatlarının sebebi ise gizemli sevgilisi çıktı. İşte ünlü çiftler..

Seda Bakan'ın eşi bakın kim!

Tolga Sarıtaş'ın İzmir'de yaşayan sevgilisinin kim olduğu da ortaya çıktı. Posta'dan Eylem İpek Şafak'ın haberine göre söz konusu gizemli kadın; Zeynep Mayruk.

Seda Bakan'ın eşi bakın kim!

ZEYNEP MAYRUK KİMDİR?

Zeynep Mayruk, 1989 yılında İzmir'de doğdu. İlk moda dersini Saint Charles Lisesi'nde, Chicago' da aldı.

2006 yılında Saint Charles Lisesi' nden mezun olduktan sonra Türkiye' ye geri döndü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim hayatına devam etti. 2012 yılında bu bölümden mezun oldu.

Seda Bakan'ın eşi bakın kim!

2012 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi' nden mezun olduktan sonra akademik hayatına Londra Central Saint Martins' de devam etti ve burada 6 farklı sertifika programını bitirdi.

2013 yılında kendi adı altında Zeynep Mayruk markasını yarattı, şimdi ise Haute Couture tasarımlarını ve hazır giyim kıyafetlerinin üretimlerini sürdürmektedir.