• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmir'de motor sporları heyecanı

Tüm organizasyonların hayatını kaybeden sporcular anısına düzenleneceği 2019 sezonunda, Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın ilk ayak yarışları, Burak Özel ile Özgürcan Özmen adına yapılacak. Yarışlar ne zaman yapılacak? Nerede olacak? İşte tüm detaylar...

İzmir'de motor sporları heyecanı

Motor sporlarında yeni sezon heyecanı, hafta sonu İzmir'in Urla ilçesinde Burak Özel ile Özgürcan Özmen adına yapılacak Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın ilk ayak mücadelesiyle başlayacak.

İzmir'de motor sporları heyecanı

Türkiye Motosiklet Federasyonunun yazılı açıklamasında, bu sezon tüm organizasyonların hayatını kaybeden sporcular anısına düzenleneceği, hafta sonu Urla ilçesinde gerçekleştirilecek Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın açılış yarışlarının da Burak Özel ile Özgürcan Gözmen adına yapılacağı aktarıldı.

İzmir'de motor sporları heyecanı

Şampiyonanın 23 Mart Cumartesi günü Urla meydanında yapılacak magazin startı ile başlayacağı, ardından Yağcılar Köyü Narlıbahçe mevkisindeki Titus Feronia Yarış Parkuru'nda sıralama turlarıyla süreceği kaydedildi.

İzmir'de motor sporları heyecanı

Yarışın 24 Mart Pazar günü iki turluk seyirci etabından sonra, zorlu bir parkurda devam edeceği belirtildi.

İzmir'de motor sporları heyecanı

Öte yandan, Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından 2018 yılında sınıflarının en iyilerine kupalarının verileceği Şampiyonlar Gecesi'nin, 23 Mart Cumartesi günü Urla'daki Hakan Çeken Kültür Merkezi'nde düzenleneceği de duyuruldu.

AA

BİZE ULAŞIN