• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Üç büyüklerin transfer sepeti

Üç büyüklerin transfer sepeti

Emre Akbaba
İstanbul'un 4 büyük takımının da istediği Emre Akbaba, yaz transfer döneminin ilk günlerinde Galatasaray'a gitmek istediğini Alanyaspor yönetimine iletti, ancak sarı-kırmızılıların teklifi kabul görmedi. Geçtiğimiz hafta Başakşehir yaklaşık 5 milyon euroluk teklifle bir kez daha Alanyaspor'un kapısına gitti. Fatih Terim, Emre Akbaba'yı istiyor ancak Alanyaspor'un takas içeren teklifi kabul etmesi gerekiyor.

Üç büyüklerin transfer sepeti

Badou Ndiaye
Galatasaray, eski oyuncusunu "kiralama" paketiyle geri döndürmek istiyor, ancak Stoke City bu fikre sıcak bakmıyor. Everton ve Stoke City, Badou Ndiaye transferi konusunda görüşüyorlar. Galatasaray şu aşamada beklemeye geçti.

Üç büyüklerin transfer sepeti

Jason Denayer
Galatasaray ile "bir aşk hikayesi" yaşayan Jason Denayer için Manchester City'nin verileceği karar bekleniyor. Sarı-kırmızılılar ilk teması yaptı, "10 milyon euro isteriz" cevabıyla karşılaştı. Guardiola, kiralanması kararını verirse, Denayer'in yeni adresi yine Galatasaray olacak gibi gözüküyor.

Üç büyüklerin transfer sepeti

Ezequiel Garay
Maicon'un performansından memnun olmayan Fatih Terim, Jason Denayer ile birlikte bir stoper transferi daha istiyor. Valencia'nın 31 yaşındaki Arjantinli stoperi Ezequiel Garay da adaylar arasında. Valencia, oyuncu ile ilgili son kararını henüz vermedi, bekleyiş sürüyor.

Üç büyüklerin transfer sepeti

FENERBAHÇE
Ali Koç ile birlikte yeni bir yapılanmaya giden Fenerbahçe, gençlik operasyonunu gerçekleştirdi ve Berke, Ferdi ve Barış transferleriyle kadroya gelecek vadeden isimleri kattı. Şimdi sıra tecrübede. İşte Fenerbahçe'nin alışveriş sepeti...

BİZE ULAŞIN