• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Beğendiklerini kendisi de deniyor

Beğendiklerini kendisi de deniyor

MAAŞINI ŞAPKALARA HARCIYOR

Çeşme sezonu bitince Buca'ya dönecek olan Ottoman Alaçatı'nın PR ekibi Gamze Çolak ile Meryem Kavak, özellikle akşamları hayli hareketli bir yaz dönemi geçiriyor.
İkisi de şapka tutkunu olan ve geniş bir koleksiyonu bulunan ikili, her ay maaşlarının bir kısmıyla yeni ürünler alıp gardıroplarına dahil ediyor.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

BAŞARIYI YEMEKLE KUTLADILAR

İzmirli yazar Sezin Sivri, yakın arkadaşları Banu Işıl Koç ve Çağıl Sabuncu ile birlikte Alaçatı'da kutlama yemeğine gidiyordu. Şu sıralar Genç Pozitif Liderler adlı uluslararası bir sosyal sorumluluk projesiyle uğraşan Sezin Hanım, işlerin yolunda gitmesini yemekle kutladıklarını söyledi.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

HAYRAN BIRAKIYOR

İzmirli solist Funda Öncü, haftanın bir günü Alaçatı Abdi'de sahne alıyor. Renkli kişiliği, enerjik sahnesi ve güçlü sesiyle dinleyicileri her defasında kendisine hayran bırakan Öncü, gecenin sonunda ter içinde kalsa da mekandan mutlu ayrılıyor.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

FAL BAKTIRMADAN KALKMADILAR

Çeşme'deki zincir mağazalarda firma satış destek elemanı olarak çalışan hanımlar, öğle yemeğini Ilıca Elit Pide'de yedi.
Yemek sonrası sohbete dalan mesai arkadaşları, kahve falı baktırmadan masadan kalkmadı.

Beğendiklerini kendisi de deniyor

'UFAKLIK' VE EŞİNİN DONDURMA MOLASI

32 yıldır Çeşme'de oto kurtarma işi yapan ve herkes tarafından "Ufaklık" lakabıyla tanınan Özcan İğşen, mesai bitiminde eşi Fatma Hanım ile birlikte Ilıca'da dolaşmaya çıktı.
Hava sıcaklığının arttığını belirten ikili, soluğu dondurmacıda aldı.

BİZE ULAŞIN