• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Günlük burç yorumları - 23 Kasım Cumartesi

Burcunuzu hafta sonunda neler bekliyor? Yıldızınız size neler söylüyor? Astrolog Filiz Özkol günlük burcunuzu yorumladı. İşte 23 Kasım Cumartesi burç yorumları...

Günlük burç yorumları - 23 Kasım Cumartesi

KOÇ:

Çalıştığınız iş yerinde birçok değişim gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak, kendinizde kusur bulmak yerine değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Lehinize gelişecek olaylar sizi sevindirecektir. Hemen karar vermeyin ve kendinize zaman tanıyın. Sağlık konusunda nefes alma teknikleri sayesinde pozitif enerjinizi güçlendirebilirsiniz.

Günlük burç yorumları - 23 Kasım Cumartesi

BOĞA:

İş yaşantınızda farklı bir tablo çizebilirsiniz. Sizden çok şey bekleniyor. Sorumluklarınızın artması sizi yorsa da, her zaman ki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacaksınız. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor. Seyahatlere ve tatiller sürprizleri de beraberinde getirecek. Evli olanlar eşleriyle iletişimlerinde daha özenli olmaları gerekiyor.

Günlük burç yorumları - 23 Kasım Cumartesi

İKİZLER:

Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Aile, sosyal yaşantı ve kişisel maddi evinizle ilgili konular geri plana atılırken, daha çok toplumsal ve yüksek hedefleriniz dahilinde hareket etmek isteyeceksiniz. Bazılarınız gizli-saklı duygular peşinde olacaksınız.

Günlük burç yorumları - 23 Kasım Cumartesi

YENGEÇ:

Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız. Zihninizde yer edinen konumlara ulaşmak için gerekli tüm donanımlara sahipsiniz. Sakin ve sessizce hedeflerinize yaklaşıyorsunuz. Üstünlük duyguları içindesiniz.

Günlük burç yorumları - 23 Kasım Cumartesi

ASLAN:

Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 • SON DAKİKA