• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Günlük burç yorumları - 9 Eylül Çarşamba

Ay bugün İkizler burcunda. Enerjimiz oldukça yüksek. Birden fazla işi halletmek isteyebiliriz. Bugün kabımıza sığmayacağımız bir gün. Bol bol sosyalleşip, aklımızdaki her şeyi unutmak isteyebiliriz. Ancak dikkat etmeliyiz, dedikodu dolu bir gün olabilir. Kulağınıza çok fazla laf gelebilir. Sizde laf taşıyabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli olmalı gün sonunda kavgaya dönüşecek söylemlerden kaçınmalısınız. Bugün hiç bitmesin isteyebilir, enerjinizi dizginlemekte zorlanabilirsiniz. İkizler burcunun çift ruhlu hali size de yansıyabilir, günü mutsuz kapatabilirsiniz. Ruh halinizdeki iniş ve çıkışlara dikkat! Burcunuzu bugün neler bekliyor? Yıldızınızın size mesajı ne? Astrolog Filiz Özkol günlük burcunuzu sizin için yorumladı. İşte 9 Eylül Çarşamba günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları - 9 Eylül Çarşamba

KOÇ: Çevrenizde her konuda destek verecek dostlarınız olmasına rağmen yalnızlık duygusundan bir türlü kurtulamıyorsunuz.
Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var.

Günlük burç yorumları - 9 Eylül Çarşamba

BOĞA: Çevrenizle işbirliği içinde çalıştığınız zaman iş veriminiz artıyor. İşinizle ilgili seyahatleriniz olacaktır. Başarıyı kolaylaştırmak için her türlü donanıma sahipsiniz.

Günlük burç yorumları - 9 Eylül Çarşamba

İKİZLER: Finans konularıyla ilgili yeni başlangıçlar peşindesiniz. Maddi konularda kazançlarınızı artırıcı ve size farklı konularda başarı sağlayacak çalışmalar içinde olacaksınız.

Günlük burç yorumları - 9 Eylül Çarşamba

YENGEÇ: Yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olmanıza rağmen, iç güvenliğe ve huzura ihtiyacınız var. Bugün oto kontrol sisteminiz sizi uyarıyor. Partnerinizden ilgi bekliyorsunuz.

Günlük burç yorumları - 9 Eylül Çarşamba

ASLAN: Sizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımıyla birçok organizasyon çalışmasının içinde olacaksınız. Yolculuk planlarınızı ertelemek isteyebilirsiniz. Hırslarınızı dengeli kullanmalısınız.