• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Rüya bebek bulundu

İzmir'in Tire ilçesinde dün sabah saatlerinden bu yana haber alınamayan 55 yaşındaki Fatma Yenigün ile 1,5 yaşındaki torunu Rüya Çelik dağlık alanda bulundu

Rüya bebek bulundu

İzmir'in Tire ilçesinde dün sabah saatlerinden bu yana haber alınamayan 55 yaşındaki Fatma Yenigün ile 1,5 yaşındaki torunu Rüya Çelik dağlık alanda bulundu.

Rüya bebek bulundu

Derebaşı Mahallesi'nde yaşayan Hakan Çelik ile Derya Manaz çiftinin çocukları için dün yaptığı kayıp ihbarı üzerine başlatılan ve gece geç saatlerde ara verilen arama çalışmaları bu sabah tekrar başladı.

Rüya bebek bulundu

İl Jandarma Komutanlığına bağlı komandolar, Tire İlçe Jandarma Komutanlığı ve AFAD ekipleri, Derebaşı Mahallesi'ndeki metruk binalar ile mahallenin etrafındaki arazide drone ve eğitim köpeği destekli arama yaptı.

Rüya bebek bulundu

Jandarma ekipleri, Rüya Çelik ile anneannesini mahalleye yakın dağlık alanda buldu. Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, baba Çelik'i telefonla arayarak mutlu haberi verdi. Rüya Çelik ile anneannesinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Rüya bebek bulundu

AĞLAMA SESİ ÜZERİNE AĞAÇ ALTINDA BULUNDULAR

Jandarmanın anneanne Fatma Yenigün ve torunu Rüya Çelik'i, bir çocuk ağlama sesini duymaları üzerine fark ettikleri öğrenildi. Mahallenin yaklaşık 4 kilometre ilerisindeki bir ağacın altında otururken bulunan anneanne ve torununun yanlarında salatalık ve su olduğu, bunlarla beslendikleri belirtildi.

BİZE ULAŞIN