• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'yı tamamen sildi!

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı uzun süreli birliktelikleri evlilik ile taçlandırmış ancak çift Kasım ayı sonlarında boşanmışlardı. Ayrılıkları ile ilgili pek çok iddia magazin gündeminde yer alırken Şeyma Subaşı İtalyan Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Şeyma Subaşı'dan bugün takipçilerini şaşırtan bir hamle geldi. Subaşı, Acun Ilıcalı ile olan fotoğraflarını Instagram hesabından sildi. Acun Ilıcalı ise Şeyma Subaşı'nın Kuruçeşme'de oturduğu villayı 13 milyon Euro'ya satılığa çıkardı.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’yı tamamen sildi!

ŞEYMA SUBAŞI ESKİ EŞİ ACUN ILICALI'YI SİLDİ!

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Acun Ilıcalı ile evliliklerinin son zamanlarında aynı şeylerden keyif almadıklarını ve evliliklerini bu sebepten sonlandırdıklarını anlatmıştı.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’yı tamamen sildi!

Boşanmanın ardından İtalyan DJ Guido Senia ile yakınlaşan Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı ile olan fotoğraflarını Instagram hesabından sildi.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’yı tamamen sildi!

ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NIN OTURDUĞU EVİ SATIYOR

Acun Ilıcalı ise Şeyma Subaşı ile kızı Melisa'nın Kuruçeşme'de oturduğu villayı satılığa çıkardı.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’yı tamamen sildi!

Şeyma Subaşı le Acun ılıcalı'nın boşanma protokolünde, Şeyma Subaşı'nın konuşmaması gerektiği bir madde olduğu iddia ediliyordu. Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'nın oturduğu villayı satılığa çıkartma sebebinin geçtiğimiz gün Subaşı'nın verdiği röportajla ilgili olabileceği ise dedikodular arasında.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’yı tamamen sildi!

Attığı her adımla olay olan Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın kendisine düğün hediyesi olarak aldığı Kuruçeşme'deki Boğaz manzaralı eve veda etmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın Subaşı'nın oturduğu villayı 13 milyon Euro'ya satılığa çıkardığı iddia edildi.