• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

WhatsApp'ın bilinmeyen özellikleri

Her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran WhatsApp, artık normal yaşantımızın bir parçası haline geldi. Birçok kişi WhatsApp üstünden iletişim mesajlaşıyor. Bununla birlikte uygulamaya yeni özellikler eklenerek, kullanımı daha basit ve esnek hale getiriliyor. Bununla birlikte WhatsApp ekibi güvenliğe de bir hayli önem veriyor ve yeni güvenlik önemleri geliştiriyorlar. Peki bu kadar geliştirmeye rağmen WhatsApp mesajlarınız başkaları tarafından okunabilir mi? Üçüncü kişiler mesajlarınızı görebilir mi?

WhatsApp'ın bilinmeyen özellikleri

Whatsapp'ta konuşmalarınızın izlenebileceğini hiç düşündünüz mü? Başkasının mesajlarınızı okuduğunu nasıl öğrenirsiniz?

WhatsApp'ın bilinmeyen özellikleri

Menü'yü açın ve WhatsApp Web'e basın. Uygulama sizden web.whatsapp bağlantısını takip etmeye davet ederse QR kodunu tarayın ve PC'nizde WhatsApp'ı kullanın.

WhatsApp'ın bilinmeyen özellikleri

Ancak WhatsApp Web'i kullanarak bazı kişiler PC'den WhatsApp'ınıza girerek mesajlarınızı okuyabilir.

WhatsApp'ın bilinmeyen özellikleri

WhatsApp etkinliğinizle ilgisi olmayan bir "Bilgisayarlar" sekmesi ve açık oturumların listesi (bağlantılar) görüyorsanız endişelenebilirsiniz. Bu, başkasının sohbetlerinizi ve profilinizi gördüğünün işareti olabilir. Ayarlar > WhatsApp Web > Giriş yapılan bilgisayarlar altında tanımadığınız bir cihaz varsa kaldırabilirsiniz.

WhatsApp'ın bilinmeyen özellikleri

Whatsapp'ta biri sizi engellemiş olsa dahi ona ulaşma şansınız var. Whatsapp hesabınızı silip yeni bir hesap açmak! Ayrıca grup sohbetlerde engelleme söz konusu değil. Yani biri sizi engellese bile aynı grupta yer alıyorsanız mesajlarınız ona ulaşır veya onun mesajlarınızı görebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN