AK Parti yarın kampa giriyor

Giriş Tarihi:05.10.2017, 23:38 Güncelleme Tarihi:05.10.2017, 23:39

AK Parti'nin geleneksel kampı yarın Afyonkarahisar'da başlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 yıl aradan sonra genel başkan olarak ilk kez katılacağı kampın ana gündem maddeleri 2019 seçimleri, ekonomi, dış politika, yatırımlar ve güvenlik olacak. 26'ncı İstişare ve Değerlendirme toplantısında iki gün boyunca önemli gündem maddeleri ele alınacak. Kampa, milletvekillerinin yanı sıra kurucular kurulu üyeleri, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kurulu üyeleri aileleriyle birlikte katılacak. NG Güral Afyon Hotel'de gerçekleştirilen kamp, 7 Ekim Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basına açık olarak gerçekleştireceği açılış konuşmasıyla başlayacak.

YENİ YATIRIMLAR

Kampta kuzey Irak'taki Barzani yönetiminin gayrimeşru referandumu, Ortadoğu'daki gelişmeler, Rusya, İran ve ABD ile olan ilişkiler, FETÖ ve diğer terör örgütleriyle mücadele, Türkiye'yi sıçratacak yeni yatırım projelerinin detaylı olarak ele alınması, ilgili bakanların bu konularda yapacakları sunumların ardından katılımcılardan gelen soruları yanıtlaması bekleniyor.

EDA IŞIK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.