• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

İnfaz!

İnfaz!

06.03.2018, 18:54

, boşanmak üzere olduğu karısı ile babası Ahmet ve kardeşi ’nın bulunduğu otomobilin önünü kesti. Bozkurt otomobildekileri tek tek vurdu. Ahmet ve Abdullah Sivrikaya olay yerinde, Zeynep Bozkurt ise hastanede öldü. Aydın Bozkurt katliamın ardından intihar etti

HABER ÖTESİ - HACER ÖNOĞLU ÜLGER

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne 1 gün kala, Muğla'da bir koca, boşanma davası devam eden karısına ve onun ailesine kurşun yağdırdı. Aydın'ın Çine ilçesinde et lokantası işleten Aydın Bozkurt (37), karısı Zeynep Bozkurt'la (35) boşanma aşamasına gelmesinden, karısının ailesini de sorumlu tutuyordu.
12 yıllık evliliklerinden bir çocukları vardı ve çift 2 aydır ayrı yaşıyordu.
Ona göre evliliklerinde hiçbir sorun yoktu ve ailesi, karısını kendisine karşı sürekli dolduruyordu.

BİR BEDELİ OLMALI

Bu düşünceler onu deli ediyordu.
Aklından çıkarmak istese de yine de, "Bu yapılanların bir bedeli olmalı" diye düşünüyordu.
Onu en çok sinirlendiren de karısının açtığı ikinci davaydı. Zeynep Bozkurt, eşinin malvarlığı ile ilgili tedbir davası açmıştı. Bu yüzden onları öldürmeyi hatta tüm aileyi yok etmeyi kafasına koymuştu. Her şeyi planlamıştı, hatta korkunç katliamı için duruşma gününü seçti. Dün saat 11.00 sıralarında Köyceğiz ilçesinde, Zeynep Bozkurt ve çiftçi emeklisi babası Ahmet Sivrikaya (68), lise öğrencisi kardeşi Abdullah Sivrikaya'nın (18) kullandığı 10 PS 383 plakalı otomobille Köyceğiz Adliyesi'ndeki tedbir davasının duruşmasından dönüyordu.
Araçlarının önü, Aydın Bozkurt'un kullandığı otomobil tarafından kesildi.

ORADA ÖLDÜLER

Aydın Bozkurt, otomobilden elindeki pompalı tüfekle inerek doğruca ailenin bulunduğu otomobile yöneldi.
Önce ön cama ateş etti. Daha sonra ise otomobilin kapılarını açıp tek tek vurdu içindekileri.
Zeynep'in babası ve erkek kardeşi o anda öldüler.
Aydın Bozkurt son olarak ise elindeki tüfeği çenesinin altına dayadı ve tetiği çekti. O da olay yerinde yaşamını yitirdi.

VATANDAŞLAR KOŞTU

Çevredeki vatandaşlar silah seslerinin kesilmesinin ardından hemen otomobilin yanına koştular. 3 kişi için yapılacak bir şey kalmamıştı ancak Zeynep hala yaşıyordu. Zeynep, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede saatler sonra yaşam savaşını kaybetti.

İnfaz! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN