• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nereye gireceğimizi Bay Kemal’e mi soracağız?

Nereye gireceğimizi Bay Kemal’e mi soracağız?

15.04.2018, 14:36 Güncelleme Tarihi: 16.04.2018,00:08

Partisinin Beykoz 6. Olağan İlçe Kongresi öncesi yaptığı konuşmada Kılıçdaroğlu’na seslenen Erdoğan, “Bize Afrin’in merkezine girmeyin dedi, sen kimsin? İş bilenin kılıç kuşananındır” dedi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Maltepe, Beykoz ve Üsküdar 6. Olağan İlçe kongrelerine katıldı.
Beykoz 6. Olağan İlçe Kongresi öncesi salonun önündeki vatandaşlara seslenen Erdoğan, "SİHA'larımız var, İHA'larımız var. Bay Kemal bunları tanıdın mı, bunları gördün mü? İş bilenin kılıç kuşananındır. Bize Afrin'in merkezine girmeyin dedi, sen kimsin? Nereye gireceğimizi, nerede bombaları patlatacağımızı sana mı soracağız? Sen adamlarını Esed'e yolla. Bay Kemal ÖSO için terörist diyordu. Onun teröristleri adalet yürüyüşünde beraberdi. ÖSO, bizim Mehmet'imiz ile orada mazlumlar, masumlar için mücadele verdi. Şu topluluğu görünce milletime olan inancım artıyor" dedi.

İZMİR'DE CHP VAR, OTOYOL YAPMAYALIM MI DEDİK?

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, Maltepe Spor Kompleksi'nde düzenlenen Maltepe 6. Olağan İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, İstanbul'u İzmir'e bağlayacak otoyolun yapımının sürdüğünü, orada CHP'li belediye olmasına rağmen "Oraya biz otoyol yapmayalım" demediklerini söyledi.

BALIK BİLMEZSE HALİK BİLİR

Osmangazi Köprüsü'nü de yaptıklarını, şu anda oraya milyarlarca dolarlık yatırım sağladıklarını anlatan Erdoğan, "CHP'li belediye var dedik mi? Demedik. Niye? Orada benim insanım yaşıyor. Önemli olan bu hizmetler milletimedir. Bu hizmetler ülkemedir. Bundan sonra da böyle devam edecek" dedi.
Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Balıkesir otoyolu çalışmalarının devam ettiğini hatırlatan Erdoğan, "Çanakkale'de CHP belediyesi var. Tekirdağ'da aynı şekilde CHP belediyesi var. Bu hizmetleri oraya götürme dedik mi? Yok. Onları da yaptık. Bizden önceki CHP iktidarlarında buralara böyle hizmetler gitti mi? Hayır. Ama biz yapıyoruz. Niye? At denize, balık bilmezse Halik bilir" diye konuştu.

Nereye gireceğimizi Bay Kemal’e mi soracağız? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN