• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yeryüzünün vicdansız zorbaları

Yeryüzünün vicdansız zorbaları

21.05.2018, 00:00

Yenikapı'nın ardından "Zulme Lanet, Kudüs'e Destek" mitinginin ikincisi Diyarbakır'da yapıldı. Başbakan Binali Yıldırım, ABD ve İsrail'e sert sözlerle tepki verdi. Başbakan Yıldırım, "Ey yeryüzünün vicdansız zorbaları, yazıklar olsun size, yuh olsun size. Bütün İslam ümmetinin kalbine hançer sapladılar. Allah zulüm düzenlerini başlarına yıksın. Dünyaya hükmeden zalimler, Müslümanların başını öne eğdirmek istiyorlar. Selahaddin Eyyübi'nin, Sultan Alparslan'ın, Sultan Fatih'in intikamını almak istiyorlar" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını ileten Başbakan Yıldırım, Diyarbakırlılara şöyle dedi: PKK'nın da, PYD'nin de, YPG'nin de, DEAŞ'ın da FETÖ'nün de alayının da karşısındayız. Bu sorunun da hep beraber üstesinden geldik. Artık gençlerimizi dağa çıkaramıyorlar. Hiçbir şeytani şebeke bu çocukları dağa çıkaramayacak."

AHMET TOPAL

Yeryüzünün vicdansız zorbaları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA