• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’na vade biçen alçaktır

Cumhur İttifakı’na vade biçen alçaktır

09.06.2018, 23:18

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bursa Bölge İstişare Toplantısı'nda konuştu. Cumhur İttifakı'nı Türk tarihinin en stratejik kararlarından biri olduğunun altını çizen Bahçeli, "Kim ki, Cumhur İttifakı'nı dinamitlemeye kalkışırsa, vade biçip çürütmeye çalışırsa, o Türkiye'nin mahvına hizmet eden saat ayarlı alçaktır" dedi. Partisinin 7 Ağustos Ruhuna bağlı kalmaya devam edeceğini belirten Bahçeli, "Zalimlere, teröristlere ve hainlere karşı ittifak diyoruz. Küresel saldırı ve komplolara karşı ittifakla hareket ediyoruz. Cumhur İttifakı, millidir, yerlidir, cesurdur, dik duruşludur, sabırdır, akıldır, sorumluluktur. Bu kavramlara yabancılık çekenler ne ittifakı ne de cumhuru bilirler" dedi.

EKONOMİK TERÖRİSTLER

Malum çevre ve şahısların ihanete kafa yormadığını ancak ittifakla uğraştıklarını ifade eden Bahçeli, "Ağır güvenlik ve beka sorunlarını mesele yapmazlar, cumhurun kararına leke sürmeye kalkarlar. Bunlar ki, 'Sayın Erdoğan bir daha seçilirse dolar 10 lira olur' diyen ekonomik teröristlere, onların siyaset, akademi, sivil toplum kuruluşlarına yuvalanmış işbirlikçilerine ses çıkarmazlar. Bir kez daha diyorum ki, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Sayın Erdoğan kazanırsa dolar 10 lira olur diyen müstevlilerin uzman kisveli yorumcularına, inşallah Türk milleti 24 Haziran'da kabusu yaşatacaktır" açıklamasını yaptı.

Cumhur İttifakı’na vade biçen alçaktır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN