• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de bayram namazı yoğunluğu

İzmir'de bayram namazı yoğunluğu

15.06.2018, 09:17

Ramazan Bayramı nedeniyle Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi İzmir'de de vatandaşlar bayram namazı için camileri doldurdu.

Ramazan Bayramı dolayısıyla İzmir'de bugün saat 06.31'de kılınan bayram namazı sırasında camiler dolup taştı. Birçok vatandaş camilere namaz saatinden önce gelerek yer bulmaya çalıştı. Temkinli vatandaşlar ise evlerinden getirdikleri hasırlarla camilerin bahçesinde bayram namazını kıldı. Alsancak Hocazade Camisi'nde de, camii görevlileri tarafından bahçeye serilen hasırlarla namaz kılmak için gelen vatandaşlara fazladan yer sağlandı. Vatandaşlar, namaz sonrasında edilen duaların ardından birbirleriyle bayramlaşarak yakınlarıyla bayramlaşmak üzere camilerden ayrıldı.

İzmir'de bayram namazı yoğunluğu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN