• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Teröristler Kandil’i yaka yaka kaçıyor

Teröristler Kandil’i yaka yaka kaçıyor

28.06.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 28.06.2018,00:41

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin düzenlediği hava ve kara harekatıyla Mehmetçik adım adım Kandil'e yaklaşıyor. Teröristlerin ana kampı olan Kandil'de duman ve patlama sesleri eksik olmazken, Mehmetçiğin başarılı operasyonları ise kararlılıkla devam ediyor.
Bölgeden teröristlerin ise ağaçlık alanları yaka yaka kaçtığı görülüyor.
Hakkari Şemdinli'ye bağlı Derecik Beldesi'nin Kuzey Irak ile sıfır noktasındaki köylerde, terör örgütü PKK'nın daha önceden kamp olarak kullandığı Kanireş ve Bermizar bölgeleri net olarak görülüyor. Teröristlerden temizlenen bölgelerde, üs bölgesi kurma çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

MARAŞ'TA ÇATIŞMA: 2 ŞEHİT

Kahramanmaraş'ın Engizek dağları bölgesinde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada teröristlerin açtığı ilk ateşte 1 uzman çavuş ile 1 güvenlik korucusu şehit oldu.

Teröristler Kandil’i yaka yaka kaçıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA