• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Türkiye acıda birleşti

Türkiye acıda birleşti

03.08.2018, 23:21

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde PKK'nın katlettiği anne ve 11 aylık bebeği için Türkiye'nin dört bir yanından vatandaşlar, Sivas'ın Şarkışla ilçesindeki babaevine taziye ziyaretlerinde bulunuyor. Türkiye'nin şehitlerine sahip çıktığını söyleyen Nurcan Karakaya'nın ağabeyi Halim Demir, "Tokat'tan 2 öğrenci, hiç tanımadıkları halde otostop yapıp gelmişler. Adana'dan hiç tanımadığımız insanlar geldi, Sivas'tan yoldan geçerken görmüşler gelip taziyede bulundular. Trabzon'dan hiç tanımadığımız insanlar geldiler, acımızı paylaştılar. Kahramanmaraş'ın Çardak beldesinden bir baba kız geldi.
Herkes bizim yanımızda. Vatan sağolsun, devletimiz var olsun" diye konuştu.

Türkiye acıda birleşti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN