• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de av mevsimi

CHP’de av mevsimi

01.09.2018, 00:24

’de Başkan adayı olmak isteyen ’ın hazırladığı listeden sonra ’nun yerel seçim öncesi üstünü çizdiği ileri sürülen belediye başkanlarının listesi ortaya çıktı. Aralarında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ile 15 ilçe belediye başkanının da yer aldığı liste partide deprem etkisi yaratırken, Muğla, Aydın ve Çanakkale için de başka isimler arandığı iddia ediliyor

FATİH ŞENDİL

24 Haziran seçimi sonrası başlayan krizi aşamayan 'de koltuğu bırakmamak için her yolu deneyen ve bu tavrıyla seçmeninin bile hakaretlerine maruz kalan Genel Başkan Kemal ve varisi olduğu iddia edilen Oğuz Kağan Salıcı ile birlikte şekillendirmeye çalıştığı belediye başkan adayları listesi ele geçirildi.

CHP’de av mevsimi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN