• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de büyük panik

CHP'de büyük panik

03.09.2018, 09:49 Güncelleme Tarihi: 03.09.2018,09:50

’nin en çok oy aldığı kalelerinde büyük kayıp yaşandığı belirlendi. Paniğe kapılan yönetimin icraat yapmayan belediye başkanlarına yol göstereceği iddia edildi. Bu karar sonrası CHP yine birbirine girdi

Kurultay tartışmalarını şimdilik rafa kaldıran CHP, yerel seçim hazırlıklarına hız verdi. ODTÜ'lü akademisyenlerin yaptığı çalışmada CHP'nin en çok oya sahip olduğu büyükşehirlerde kaybettiği tespit edildi. Takvim'in haberine göre parti yönetimi bu tespitler doğrultusunda riskli iller için özel bir çalışma yapma kararı aldı.

MİLLETVEKİLLERİ TEPKİLİ

Büyükşehirler ve önemli ilçelerdeki oy kaybı CHP'yi paniğe sevk ederken, verdiği sözleri ve projeleri gerçekleştirmeyen belediye başkanlarının ipinin çekileceği öğrenildi. Bu arada partide milletvekillerinin aday yapılmayacağı ve bunun da partiyi bir kez daha karıştırdığı iddia edildi..

CHP'de büyük panik haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN