• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Partimize yeni bir lider lazım

Partimize yeni bir lider lazım

03.09.2018, 23:24

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Savaş Erdoğan, CHP'ye yeni bir lider ihtiyacının olduğunu söyledi. 24 Haziran seçimlerinden sonra CHP'de işlerin yolunda gitmediğini itiraf eden CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Savaş Erdoğan yeni bir örgütlenmeye gidilmesi gerektiğini söyledi. Erdoğan, "Partimize ve ülkemize yeni bir umut ve yeni bir lider gerekmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi yetkili organlarına olağanüstü kurultay çağrısı yapıyorum" dedi. Bu açıklamalardan sonra mevcut il başkanı Savaş Erdoğan ve il yönetim kurulunun genel merkez nezdinde üzerinin çizildiği Ankara kulislerinde konuşuluyor. Kılıçdaroğlu'nun, CHP'nin eski il başkanlarından olan Yalçın Görgöz'ü yeniden il başkanı görmek istediği iddia ediliyor.

NAİL AZBAY

Partimize yeni bir lider lazım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN