• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

cinayeti sinema filmi oluyor

Dünyaca ünlü aktör Sean Penn, Kaşıkçı’nın İstanbul’da öldürülmesi ile ilgili araştırma yapmak için Türkiye’ye geldi. Penn, muhalif gazetecinin nişanlısı dahil birçok kişiyle görüşüp topladığı bilgilerle yapacak

Cemal Kaşıkçı cinayeti sinema filmi oluyor

5.12.2018

Oscar ödüllü aktör Sean Penn, son yıllarda aktivist olarak yaptığı işlerle adını duyuruyor. Şu an dünyanın en önemli gündem maddelerinden biri Cemal Kaşıkçı cinayetinin detaylarını araştırıp dünyaya duyurmak isteyen Sean Penn, Türk yetkililerle Türkiye'de buluştu.

HATİCE CENGiZ İLE DE GÖRÜŞECEK

Ekibi ile İstanbul'a gelen Sean Penn, Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz ile de görüşmek istedi. Oyuncu aynı zamanda birçok kişiyle görüşüp bilgi toplayacak. Sean Penn'in, Hatice Cengiz dışında Cemal Kaşıkçı cinayeti ilgili birçok kişi ile görüşüp çekim yapacağı öğrenildi. Daha sonra çekilen görüntüler ve toplanan bilgileri Sean Penn'in belgesel ya da filme dökeceği öğrenildi.

ANKARA'YA DA GİDECEK

Oyuncunun bütün dünyanın bir numaralı gündemi olan Kaşıkçı cinayetiyle ilgili Türkiye'de topladığı bütün bilgileri en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşacağı öğrenildi. Ayaklıgazete. com'un haberine göre, Sean Penn'in İstanbul'dan sonra Ankara'ya geçip yetkililerle görüşmesi bekleniyor. Oyuncunun bütün dünyanın ilgisini çeken Kaşıkçı cinayetinin gerçek detaylarını Türkiye ile işbirliği yapıp kamuoyuna daha çok duyurmak için elinden geleni yapmak istediği öğrenildi.

Cemal Kaşıkçı cinayeti sinema filmi oluyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.