• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kimdir? kaç yaşında?

Rize Emniyet Müdürü , bir polis memurunun silahlı saldırısı sonucu şehit oldu. Rize Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleşen silahlı saldırı sonrası Altuğ Verdi ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İşte 'nin hayatı ile ilgili merak edilenler...

Altuğ Verdi kimdir? Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi kaç yaşında?

11.12.2018, 15:53 Güncelleme Tarihi: 11.12.2018,16:19

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, bugün saat 15.00 sıralarında Rize kent merkezindeki İl Emniyet Müdürlüğü binasında makam odasının bulunduğu vuruldu. Hemen ambulansla hastaneye kaldırılan Altuğ Verdi, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. İşte bir polis memuru tarafından saldırıya uğrayan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin hayatı

ALTUĞ VERDİ KİMDİR?
İl Emniyet Müdürümüz Sayın Altuğ Verdi, 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur.

1989 yılında Polis Kolejinden, 1993 yılında Polis Akademisinden mezun olması akabinde, sırasıyla İstihbarat Daire Başkanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Başkonsolosluğu, Şırnak Emniyet Müdürlüğü, Adana Emniyet Müdürlüğü, Birleşmiş Milletler Kosova Barış Gücü, Birleşmiş Milletler Haiti Barış Gücü, Mersin Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Başbakanlık Koruma Dairesi Başkanlığında değişik rütbelerde görev yaptıktan sonra 28.12.2016 tarihinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmiştir.

Ayrıca, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, ülkemizi ABD ve Almanya başta olmak üzere birçok yabancı ülke nezdinde düzenlenen toplantı ve programlarda temsil etmiş olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Altuğ Verdi, 19.08.2017 tarihli Resmi Gazete 'de yayınlanan ve 2017/348 sayılı Kararname ile Rize Emniyet Müdürü olarak atanmış olup, evli ve bir kız babasıdır.

Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.

Altuğ Verdi kimdir? Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA