• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Kimseyle uğraşmayıp projelerimi anlatacağım'

'Kimseyle uğraşmayıp projelerimi anlatacağım'
Giriş Tarihi: 13.1.2019

Seçim çalışmalarına başlayan Başkanı , “Seçim kampanyası boyunca, kimsenin şahsıyla uğraşmayacağım. 8 yıldır yaptığım gibi sadece yaptığım işleri, projelerimi ve hayallerimi anlatacağım” dedi

HASAN DURNA

AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Osman Zolan, yerel seçim öncesinde izleyeceği politikanın kendi projelerini anlatmakla sınırlı kalacağını söyledi. 8 yıldan bu yana belediye başkanlığı görevini yürüttüğünü hatırlatan Zolan, 31 Mart yerel seçimiyle ilgili çalışmalara başladığını dile getirdi. İlçe ve mahalle ziyaretleri yapmaya devam edeceğini belirten Başkan Osman Zolan, gazetecilere şu açıklamayı yaptı:

"Seçim kampanyası boyunca kimseye söz söylemeyeceğim, kimsenin şahsıyla uğraşmayacağım. Vatandaşlarımıza Denizli'de yaptığım işleri anlatacağım. Hayallerimden ve yapacak olduğum işlerden bahsedeceğim. Göreve geldiğim günden itibaren, aynı duruşu gösterdim. Her ne kadar bize söz söylense de dönüp bakmayacağım. Başkan 'şöyle' demiş, 'böyle' demiş diye size bir duyum size gelirse, net olarak söylüyorum o sözü ben söylememişimdir."

"BİRLİKTE BAŞARDIK"

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Zolan, Denizli'nin örnek ve marka bir şehir olmasında basın mensuplarının da çok önemli katkıları olduğunu vurguladı. Başkan Osman Zolan, "Denizlimizin güzelliklerini, değerini, kalitesini yükseltme noktasında hep gayret sarf ettiniz. Denizli'nin algısının olumlu olması noktasında gayret sarf ettiniz. Bu katkılarınızdan dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Denizli bir marka olduysa, dışarıdan bakıldığında yaşanılabilir, gidilmesi gereken, huzurlu ve güzel bir şehir şeklinde algılanıyorsa bunlarda bizim katkımız olduğu gibi, en az bizim kadar sizlerin de katkısı vardır. Bu güzellikleri hep beraber, birlikte başardık" dedi.

"KOŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

"Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz" diyen Başkan Osman Zolan, "Ortak paydamız Denizli. Seçime doğru hızla ilerliyoruz. Yoğun günler bizi bekliyor. Birlikte çalışmaya kentimiz ve ülkemiz için koşturmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

'Kimseyle uğraşmayıp projelerimi anlatacağım' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN