• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’den küfür ve tehdit

Özgür Özel’den küfür ve tehdit
Giriş Tarihi: 16.3.2019

CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel, CHP'den istifa ederek AK Parti'den Milas Belediye Başkan Adayı olan Barış Saylak'a önce telefonda, ardından da mesaj yoluyla tehdit ve hakaret etti.
Her konuşmasında Milas'a hizmet için yola çıktığını dile getiren Saylak, bu yaşananlara duyarsız kalmamak adına avukatıyla birlikte Milas Adliyesi'ne giderek CHP'li Özel hakkında suç duyurusunda bulundu.

ADAY OLUNCA BAŞLADI

Başkan Adayı Saylak, CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel tarafından bir kaç kez aranarak AK Parti'den aday olduğu için hakarete uğradı.
Bununla da yetinmeyen CHP'li Özel, bu defa tehdit ve hakaret içeren mesajlar attı. Özel tarafından hakaret içeren ilk mesajın Saylak'ın adaylık açıklamasının hemen ardından atıldığı, ikinci mesajın ise Saylak'ın Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile olan telefon görüşmesinin ardından gönderildiği kaydedildi.

'YARGI ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ'

Özgür Özel'in attığı mesajların siyasi ahlaka, demokrasiye, özgür düşünceye yakışmadığına dikkat çeken Saylak, Yeni Asır'a konuştu. Ağza alınmayacak şekilde tehdit ve hakarete maruz kaldığını aktaran Saylak, "Siyasi ahlak açısından sessiz kalmıştım fakat hakaretlerin devam etmesi üzücü bir hal aldı. Bundan sonra yargıda hesaplaşacağız" dedi.

VOLKAN YILDIZ

Özgür Özel’den küfür ve tehdit haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN