• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'tan istikrar vurgusu

Berat Albayrak'tan istikrar vurgusu

27.03.2019, 20:44

, Yerel Seçimleri’ne 4 gün kala Sancaktepe’de vatandaşlarla bir araya geldi. Albayrak vatandaşlara, Sancaktepe’de son 10 yıldır devam eden istikrarın devamı için Sancaktepe Belediye Başkan . ’ye oy istedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, seçim çalışmaları kapsamında Sancaktepe'de vatandaşlarla buluştu. Yenidoğan Kültür Merkezi'nden başlayan Sevgi Yürüyüşü'ne katılan Bakan Albayrak'a vatandaşlar ulaşmak için yoğun çaba gösterdi. AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü'yle beraber yürüyüşte sık sık fotoğraf çektiren Albayrak, Kadir Topbaş Kültür Merkezi'nin önünde otobüsten vatandaşlara seslendi. 10 yıldır Sancaktepe Belediye Başkanı ve Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem'in Sancaktepe'de çok güzel hizmetlerde bulunduğunu ifade eden Bakan Albayrak, bu istikrar ve hizmetin devamı için Av. Şeyma Döğücü'ye tam destek ve oy istedi.

"SON 5 YILDIR YAŞADIKLARIMIZ TÜRKİYE'Yİ DAHA İLERİYE DOĞRU TAŞIYOR"

Türkiye'nin tarihi günlerden geçtiğini dile getiren Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 31 Mart'ta Türkiye'nin yoluna çok güçlü şekilde devam edeceğini söyleyerek, "İsmail Başkanımızın Sancaktepe'de özellikle son 10 yıllık hizmet siyasetinde getirdiği çizginin devamında atom karınca gibi çalışıp, hele de hanımlarımızın desteği ile Şeyma Hanım bir 5 yıl daha Sancaktepe'de hizmet edecektir. Türkiye çok tarihi günlerden geçiyor. Türkiye nereden nereye geldi? Allah'ın izniyle adım adım güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor. Son 5 yıldır yaşadıklarımız her anlamda, her platformda, her konuda Türkiye'yi daha ileriye doğru taşıyor. Siyasi anlamda, ekonomik anlamda, terör anlamında Türkiye çok büyük imtihanlar verdi. O süreci her bir seçimden daha da güçlü çıkarak emin adımlarla ileriye taşıyan Türkiye, inşallah 31 Mart'ta da çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir" diye konuştu.

"SANCAKTEPE'NİN BÜYÜMESİ İÇİN EL ELE ÇALIŞACAĞIZ"

Gece gündüz demeden çalışmak için yola çıktıklarını ve 31 Mart akşamı inşallah şükür namazları kılacaklarını belirten AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, "Sizin bu teveccühlerinize layık olmak için gece gündüz demeden çalışmak için biz yola çıktık. Türkiye'nin en sancılı dönemlerini geçirdiği AK Parti döneminden önceki günleri hatırlıyoruz. Sancaktepe'nin büyümesi için el ele çalışacağız ve inşallah 31 Mart akşamı hep beraber şükür namazları kılacağız. Büyükşehir'de de AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım da bize destek verecek" şeklinde konuştu.

Berat Albayrak'tan istikrar vurgusu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN