• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başkan , Kağıthane, , Sultangazi, Güngören, Bahçelievler ve Bağcılar'da düzenlenecek mitinglerde halka hitap edecek. Erdoğan, 4. durağı olan Güngören'de halka hitap etti. Güngören'de konuşan Başkan Erdoğan, " ofislerimizi kundakladılar, adaylarımıza saldırdılar. Broşür dağıtan Yusuf’umuza saldırdılar, hakaret ettiler. İşte o Yusuf’un hesabını da yarın sandıkta sorun." dedi.

Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

30.03.2019, 11:24 Güncelleme Tarihi: 30.03.2019,17:56

İşte Başkan Erdoğan'ın Bağcılar açıklamalarından satır başları:

Milli iradenin sarsılmaz yıkılmaz kalesi olarak Bağcılar, tercihini daima eser siyasetinden yana kullandı. AK Parti'yi milletimiz kurdu. 31 Mart'ta Bağcılar İstanbul'a liderlik edecek yine. 31 Mart sıradan bir yerel seçim olmaktan çıkmıştır. 31 Mart'ta sadece Türkiye'de değil, karşımızda dikilenlere mesajımızı farklı vereceğiz.

Bu HDP'den bir şey olmaz. Güneydoğu'da, Doğu'da HDP'li belediyelerin ne yaptığını duymadınız mı? Devletin verdiği paraları hendekte, çukurda kullandılar.

İşte Başkan Erdoğan'ın Bahçelievler konuşmasından satır başları:

Bu zillet ittifakına yarın öyle bir tokat atın ki bunlar nerden geldiğini şaşırsın. Bay Kemal 9 seçim kaybetti, koltuğu bırakmıyor. Türkiye'de onun seçim kazanma şansı yok. Hiç olmazsa koltuğu kaybetmeyeyim diyor. Birileri gibi sırtımızı eli kanlı örgüte, CHP gibi elitlere, Kandil'e dayamıyoruz. Biz sırtımızı milletimize ve Allah'a dayıyoruz.

Listelerinden PKK'lıları, HDP'lileri, parlamentoya taşıdılar. Sözde İYİ Parti aynı şekilde taşıdı. Aynı şekilde Saadet'in onlarla iş birlikleri var. Hepsi kayıtlı, belgeli. Seçim sonrası zaman zaman bunları belgeleriyle açıklayacağız.

Terörle mücade planımız hazır. Bir gece ansızın gelebiliriz.

Erdoğan'ın Güngören konuşmasından satır başları;

Şimdiye kadar sizin emanetinizi yere düşürmedik. Zalimler karşısında ezilmeyecek bükülmeyecek ve meydanları bırakmayacağız. Daha fazla mesai harcayarak milletimizi en güzel hizmetlerle buluşturduk ve buluşturacağız.

Yarın sandıkta bu CHP'ye gereken dersi veriyoruz. Hazırız değil mi? Fazla da zamanımız kalmadı artık saatler var… Bu Haliç'i biz temizledik bay Kemal… Bak İzmir Körfezi'ni neden temizlemiyorsunuz? Çünkü CHP; çöp, çamur, çukur, pislik…

Şimdi değerli kardeşlerim yeni adımlar atıyoruz. Bakırköy İDO Bağcılar Kirazlı metro hattının yapımına devam ediyoruz.

Başkan Erdoğan, Kağıthane ve Bayrampaşa'nın ardından Sultangazi'de vatandaşlara hitap etti.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Karşımızda öyle bir ittifak oluşmuş durumda ki... Bunların amacının belediyeleri yönetmek olmadığı gayet açık.

Türkiye'de Kürdistan diye bir bölge yok. Ülkemizi bölemeyeceksiniz.

Fırat'ın doğusunda eğer çeki düzen vermezlerse gereken dersi vereceğiz.

Bunların amacı belediyelerde hizmet etmek değil bizi yıkarak ülke yönetimini ele geçirmek.

Sınırlarımız boyunca terör koridoru kurmak isteyenler rahatsız oldu. Ülkemizi IMF'ye teslim etmenin hazırlığı içindeler. Filistin'den Arakan'a Türkistan'dan Bosna'ya kadar tüm mazlumların yanında yer aldığımız için zalimler rahatsız oldu. Tek dertleri var Tayyip Erdoğan gitsin. Tamam gitsin de kimi öneriyorsunuz? Ülkeyi kendi partisini bile yönetemeyen Kılıçdaroğlu'na mı teslim edeceksiniz? Türkiye'yi yeniden bizden önceki istikrarsızlık, kaos, yolsuzluk dönemine geri götürecekler. Biz buna müsade etmeyeceğiz.

BAYRAMPAŞA MİTİNGİ
Başkan Erdoğan, Kağıthane'nin ardından Bayrampaşa'da vatandaşlara hitap etti.

İşte Erdoğan'ın Bayrampaşa konuşmasından satır başları:

CHP'nin başındaki zat 9 seçimdir kaybediyor. HDP derseniz Kandil'den emir almadan kılını kıpırdatamaz. Hanımefendi ise 15 Temmuz öncesinde başbakan olacağım diye dolaşıyordu. Saadet'in adından başka bir şeyi kalmamış. Bizim asıl üzüldüğümüz nokta bu partilere gönül vermiş kardeşlerimin iradelerini pazarda açık artırmaya çıkarılmış olmalarıdır. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm kardeşlerimin oylarına sahip çıkmalarını istiyorum. Kendimizle birlikte evlatlarımıza nasıl bir Türkiye bırakacağımızın kararı sandıktan çıkacak karara bağlı.

MESELE SADECE BELEDİYE BAŞKANLARI MESELESİ DEĞİL
Birisi çıkmış intikam diyor. 15 Temmuz'un intikamını mı alacaksın? Şimdi işin rengi değişti. İllerimiz ve ilçelerimizin belediye başkanları niye terör baronlarını ilgilendiriyor. Mesele sadece belediye başkanları meselesi değil. Burada işin altında başka şeyler var. Belediyecilik konusunda biz rakip tanımıyoruz. Peki bu CHP neydi 1994'te? Çöp, çukur, çamur. Kurdukları ittifakın adı ne, zillet ittifakı.

EN TEPE ADAMLARI KOMADA KIVRANIYOR
Bunları Cudi'de gömdük. Gabar'da gömdük. Kandil'de gömüyoruz. İşte lider kadroyu, geçenlerde Kuzey Irak'ta vurduk. En tepe adamları şu anda komada kıvranıyor. Yanındaki 4 kişiyi etkisiz hale getirdik.


KAĞITHANE MİTİNGİ
İşte Başkan Erdoğan'ın Kağıthane'de konuşmasından satır başları:

Saygıdeğer Kağıthaneli hemşehrilerim… Sizleri en kalbi duygularımla hasret ve muhabbetle selamlıyorum. Kağıthane bugüne kadar hep yanımızda oldu, moral verdi, güç verdi. Hiçbir zaman bizi ihmal etmedi. Bugüne kadar dik durduk dikleşmedik sadece ve sadece Allah'ın huzurunda rükûda eğildik. İstanbul'un yönetimine talip olup da Kağıthane'yi Kağıttepe olarak bilecek kadar bu şehirden uzak olanlara derslerini bir kez daha vereceğinize eminim. Bu seçim dönemi hem yurt içinde hem de yurt dışında ülkemize ve milletimize yönelik niyetlerin heveslerin projelerin tüm açıklığı ile ortaya çıkmasına vesile oldu.

LİSTELER KANDİL'DEN GELİYOR
Ekonomiyi biz yönetiyoruz. Belediye başkanları mı ekonomiyi yönetecek? Ekonominin patronu şu anda Türkiye'nin cumhurbaşkanı olarak benim. Türkiye'de maalesef bu seçimde Kandil, Pensilvanya değerlendirme yapıyor. Oradan gelen talimatlarla listeler hazırlanıyor. Belediye başkan adayları belediye meclis listeleri buna göre hazırlanıyor.

MİLLETİMİZİN HUZURUNU KAÇIRANLARA BU ÜLKEDE FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Bizim ittifakımızın adı Cumhur İttifakı biz bu ittifakı 15 Temmuz'da kurduk. PKK terör örgütlerinin mensuplarını biz Cudi'de Gabar'da Kandil'de Tendürek'te vurduk, vurmaya da devam edeceğiz. Milletimin huzurunu kaçıranlara bu ülkede fırsat vermeyeceğiz.

FİYATLAR BİR ANDA DÜŞTÜ
Seçimler nedeniyle ülkemize yönelik saldırıların artmasının gayesi büyük güçlü Türkiye'nin yolunu kapatmaktır. Bu ülkede ne patlıcan sıkıntısı ne patates, ne domates sıkıntısı var. Hemen biz tanzim satışları kurduk bir anda fiyatlar düştü mü? Şu anda bunlar gündemde mi? Olay bu kadar basit.

BURADA YENİ BİR ADIMI ATACAĞIZ
İşte bu kardeşiniz 4 buçuk sene daha devletin başında Binali Yıldırım kardeşim de inşallah İstanbul'un başında olacak inanıyorum. Burada da yeni bir adımı atacağız. Sizin karşınıza genç bir Kardeşimiz olan Mevlüt kardeşimizi getirdik. Biz size efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz.

HER TÜRLÜ BASKIYA BOYUN EĞECEĞİMİZİ SANIYORLAR
IMF'ye borcumuz göreve geldiğimizde 23,5 milyar dolardı. Taksitleri ödedik ve Mayıs 2013'te ilişkimizi bitirdik. Artık bunlarla bir işimiz yok. ABD'den insansız hava aracı almıyoruz. Çünkü artık kendimiz üretiyoruz. Her türlü baskıya boyun eğeceğimizi sanıyorlar. Artık biz O eski Türkiye'ydi. Ne yapsalar boş, bu millete bir daha şehit başbakan Adnan Menderes ve onun acısını yaşatmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

SURİYE MESELESİNİ SEÇİMDEN SONRA SAHADA ÇÖZECEĞİZ
Seçimden sonra ilk iş Suriye meselesini mümkün olursa masada değil sahada çözeceğiz. Bu milletin ekmeğine aşına işine göz dikenleri asla affetmeyeceğiz. Silahlı terörü bitirmekte ne kadar kararlıysak ekonomik terörü bitirmeye de o kadar kararlıyız.

Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA