• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Lideri Bahçeli’den kritik ve açıklaması

MHP Lideri Bahçeli’den kritik İstanbul ve seçim açıklaması

21.04.2019, 11:51

Genel Başkanı , ’daki İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı'nın kapanış oturumunda açıklamalarda bulunuyor. Bahçeli, "Türkiye düşmanlarına çalınmış oylarla hiçbir vatan köşesini veremeyiz." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı 2019'da konuşuyor.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları şöyle:

MHP'nin teşkilatları diri ve sağlamdır. Yeni belediye başkanları ile ise göz doldurmaktadır. Gelişmeleri şuurla okuyor, iyimserlikle yorumluyoruz.

İTTİFAKIMIZIN HAMURU TEMİZDİR
MHP ve Cumhur İttifakı, 31 Mart'tan büyük bir başarıyla çıkmıştır. İstikrarlı yükselişimiz devam etmiştir. Niyetimiz haizdir. İttifakımızın hamuru temizdir. Cumhur İttifakı kök tutmuş, takdir görmüş, siyasi ve ahlaki olarak teyit edilmiştir.

31 Mart seçimlerinde özellikle 3 büyükşehirde CHP'nin başını çektiği sorunlu ve şüpheli ittifakın sonuç alması analiz edilmelidir. Kötümserliğe gerek yoktur. Soğukkanlı değerlendirmeler yapmak elzemdir. İstanbul, Ankara, İzmir büyükşehir belediyelerinin CHP yönetimine geçmesi, Cumhur İttifakına güvensizlik olarak görülmemelidir. CHP'nin başarısız abartılmamalıdır.

MİLLETİN KARARINA SAYGI DUYARIZ
Milletimizin verdiği karara saygı duyarız. Hiç kimse bize demokrasi ahkamı kesmesin. Hiç kimse demokrasi dersi vermeye çalışmasın. Biz göreceğimizi gördük, yaşayacağımızı yaşadık; gerekli neticeleri çıkardık.

31 Mart'ta PKK, CHP lehine çalışmadı mı? İBB Başkanlığı'na onca haksızlıkla seçilen şahsın Saraçhane'deki konuşmasında hala dış güçlere verdiği mesajlar görülmedi mi?

FETÖ'cüler kimi kutladı? CHP'yi destekleyen PKK'lılar 4 askerimizi şehit etmedi mi?

Üç valiz belgeyi eksiksiz incelemek YSK'nın tarihi görevidir.

SEÇİM TEKRARI BEKA MESELESİDİR
İstanbul'da seçim tekrarı beka meselesidir.

Türkiye düşmanlarına çalınmış oylarla hiçbir vatan köşesini veremeyiz.

Türkiye ittifakından söz etmek soru işaretleri yarattı.

Cumhur ittifakı siyasi gerekçelerle kurulmadı.

MHP Lideri Bahçeli’den kritik İstanbul ve seçim açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN