• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yazdı köprü bakıma alındı

Yeni Asır yazdı köprü bakıma alındı
Giriş Tarihi: 6.5.2019

WHATSAPP İHBAR HATTI - 0505 185 05 58 - NİDA ALADAĞ

Geçtiğimiz günlerde Yeni Asır'da yayınlanan İzmir'deki Göztepe köprüsünün bakımsızlığına isyan eden vatandaşların sorunlarını dile getiren 'Göztepe köprüsü korkutuyor' başlıklı haberimizden sonra yetkililer harekete geçti.

VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR
Yeni Asır'a teşekkür ettiklerini belirten vatandaşlar, " Haber yayınlandıktan hemen sonra köprü bakıma alındı. Defalarca başvuruda bulunmamıza rağmen gelen olmamıştı. Şu an içimiz daha rahat. Bakımdan sonra artık korkuyla geçmeyeceğiz. Güvenli bir şekilde köprüyü kullanabileceğiz. Konuyu dile getirdiği için Yeni Asır'a çok teşekkür ediyoruz" dediler.

BU YAYA GEÇİDİ TEHLİKE SAÇIYOR
AYDIN'IN Efeler ilçesindeki Muğla karayolu üzerinde bulunan yaya geçidinin mevcut hali, adeta ölüme davetiye çıkarıyor. Rıza Toprak Caddesi ile Namık Kemal Bulvarı arasında yer alan kavşaktan karşıdan karşıya geçmek isteyen vatandaşlar, yaya geçidinde ölümle burun buruna geliyor. Vatandaşların yoldan geçen araçlara karşı güvenliğini sağlayacak herhangi bir önlemin bulunmamasına tepki gösterenler, yetkilileri göreve davet ederek yaya geçidinin orta refüjünde gerekli önlemlerin acilen alınmasını istedi.

MEHMET KAVAS

Yeni Asır yazdı köprü bakıma alındı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN