• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sınav yerleri belli oldu! yerleri sorgulama...

AÖF sınav yerleri belli oldu! AÖF sınav yerleri sorgulama...

15.05.2019, 12:32

Fakültesi () öğrencilerinin merakla beklediği belli oldu. Öğrenciler bahar dönemi dönem sonu sınavı için sınav giriş yerlerini nasıl öğreneceğini araştırıyor. Peki AÖF sınavı ne zaman? İşte AÖF dönem sonu sınavı ile ilgili detaylar...

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2018-2019 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınav giriş bilgileri açıklandı. Öğrenciler merakla sınav giriş yerlerini merak ediyor. Peki AÖF sınav giriş yerleri sorgulaması nasıl yapılır? İşte merak edilenler...

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU!

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada "Öğrencilerimiz sınav giriş bilgilerini 'Anadolu Mobil' uygulamamızdan görüntüleyebilir. Sınav giriş belgeleri, gün içinde öğrenci otomasyonundan erişime açılacak ve sayfamızdan duyurulacaktır." ifadeleri kullanıldı.

AÖF DÖNEM SONU SINAVI NE ZAMAN?
Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin bahar dönemi dönem sonu sınavı 25-26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. Üç ders sınavı ise 27 Temmuz 2019'da yapılacak.

AÖF sınav yerleri belli oldu! AÖF sınav yerleri sorgulama... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN