• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sınav sonuçları açıklandı! AUZEF sonuç sorgulama...

AUZEF sınav sonuçları açıklandı! AUZEF sonuç sorgulama...

16.05.2019, 10:00

Üniversitesi ve Uzaktan öğretim Fakültesi öğrencilerinin katıldığı sınav sonuçları açıklandı. Öğrenciler merakla sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyordu. İşte AUZEF vize sınav sonucu sorgulama...

4 - 5 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen AUZEF vize sınav sonuçları açıklandı. İstanbul Üniversitesi'nin açık ve uzaktan öğretim öğrencilerinin katılım sağladığı sınavın sonuçları merakla bekleniyordu. İşte 2019 AUZEF vize sınav sonuçları öğrenme...

AUZEF SINAV SONUÇLARI
Sınav sonuçlarına AKSİS sayfası üzerinden kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

AUZEF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AUZEF SINAV SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ YAPILIR?

Sınav sonuçlarına itiraz, sınavın bitiş tarihinden itibaren üç gün içinde yapılır. Bu süre Fakülte Yönetim Kurulu kararı ile yeniden belirlenebilir. İtirazlar, kimlik bilgileri açık olmak koşulu ile yazılı dilekçe veya dijital ortamda yapılır. Belirlenen süre dışında yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

İtirazlar, Dekanlıkça incelenip sonuçlandırılır ve sonuçlar ilgili öğrenciye yazı ile veya elektronik ortamda bildirilir. Sınav sonuçlarına itiraz maddi hata yönünden incelenir. Cevap kâğıdı öğrenciye verilmez.

AUZEF sınav sonuçları açıklandı! AUZEF sonuç sorgulama... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN