• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkanı Zolan’ı ziyaret etti

TBMM Başkanı Zolan’ı ziyaret etti
Giriş Tarihi: 10.6.2019

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan'ın cenaze törenine katılmak için kente gelen Şentop'un ziyaretine, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Nilgün Ök, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk de eşlik etti. Başkan Zolan, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'a nazik ziyareti için teşekkür etti. TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ise, yapılan hizmetler için teşekkür ederek önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar için başarılar diledi.

HASAN DURNA

TBMM Başkanı Zolan’ı ziyaret etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN