• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Her bir kuruşun hesabını veririm’

‘Her bir kuruşun hesabını veririm’
Giriş Tarihi: 21.6.2019

CUMHUR İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, hakkında ortaya atılan konut ve araç tartışmalarına açıklık getirdi. Basın mensuplarına bu konuda değerlendirmelerde bulunan Yıldırım, "Benim hakkımda konuşacak bir şeyi olmayanlar hakikatı olmayan konularla uğraşıyor" dedi.

'ÇARPITMAYA GEREK YOK'
Başbakanlık evinde oturduğu yönünde iddialarda bulunanlara cevap veren Yıldırım, "Bu ülkede benim seviyemde siyaset yapan herkese araç ve koruma veriliyor. Ben hatta bunları minimuma indirdim. 'Başbakanlık evinde oturdu araç kullandı' gibi şeylerle uğraşıyorlar. Ben 17 yıldır bu ülkeye hizmet ediyorum ve milyarlarca lira yönettim. Her kuruşunun da hesabını verdim, bundan sonra da vermeye hazırım. Olayları çarpıtmaya gerek yok. Bu ülkede Başbakanlık ve Meclis Başkanlığı yapan herkese gece-gündüz araç ve koruma verilir. Ben doğru dürüst korumayla bile gezmiyorum. Bu konuların gündeme getirilmesini de kınıyorum" diye konuştu.

ULAŞIMDA İNDİRİM MÜJDESİ VERDİ
BİNALİ Yıldırım ayrıca, "Öğrenciler için yapılan indirimin dışında normal abonmanların ödediği ücreti de 205 liradan 165 liraya indireceğiz"şeklinde konuştu.

‘Her bir kuruşun hesabını veririm’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN