• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

tek yürek

Ege Üniversitesi tek yürek
Giriş Tarihi: 14.7.2019

Ege Üniversitesi'nde 15 Temmuz Günü bir dizi etkinlikle idrak ediliyor. Ege Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri" program dizisinin açılışı EÜ Büyük Spor Salonu önünde gerçekleştirildi. Program, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Program kapsamında gerçekleştirilen Demokrasi Yürüyüşü'nde Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, şehit Ömer Halisdemir'in isminin yazılığı olduğu dövizi yürüyüşe öncülük etti. Rektör Budak, "15 Temmuz günü Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın çağrısıyla hareket eden milletimiz her zaman tek yürek olunduğunu kanıtladı" diye konuştu.

Ege Üniversitesi tek yürek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN