• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tutuksuz geldi tutuklanarak gitti!

Tutuksuz geldi tutuklanarak gitti!
Giriş Tarihi: 11.8.2019

Aydın’ın Söke ilçesinde icra müdürlüğü yaparken zimmetine para geçirdiği iddiasıyla hakkında dava açılan , tutuksuz yargılandığı davada hakim tarafından cezaevine gönderildi

Aydın'ın Söke ilçesinde İcra Müdürü olan Muharrem Güzel, zimmetine para geçirdiği iddiası ile tutuklandı. İlk çıkarıldığı mahkemede tutuksuz yargılanan ve 6 yıla kadar hapsi istenen Güzel, hakimin tutuklanmasına karar vermesinin ardından duruşma salonundan cezaevine gönderildi.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Antalya Manavgat İcra Müdürlüğü'nde görev yaptığı dönemde zimmet suçundan hakkında dava açılan ve tutuksuz olarak yargılanan Söke İcra Müdürlüğü'nde görevli Muharrem Güzel, geçen Cuma yine hakim karşısına çıktı. 6 yıla kadar hapsi istenen Güzel, hakkındaki suçlamaları reddederken, hakim yeniden dosyasını değerlendirdiği 'tutuksuz yargılanan' sanığın tutuklanmasına karar verdi. Mahkeme salonunda gözaltına alınan Güzel, karar karşısında şoke oldu.

HAKİM SERBEST BIRAKMADI

Kurban Bayramı öncesi hapse giren Muharrem Güzel'in geçtiğimiz aylarda Aydın'ın Söke ilçesinde yeni görevine başladığı öğrenildi. Mahkeme heyetinin duruşma salonunda 'tutuklansın' dediği Güzel, gözaltı işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, avukatı aracılığı ile ara karara itiraz edeceği ifade edildi. Zimmet suçlaması ile yargılanan Güzel'in davası ileri bir tarihe ertelendi.

FATİH ŞENDİL

Tutuksuz geldi tutuklanarak gitti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN