• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AK Partili Dağ'dan 'ye tepki

AK Partili Dağ'dan CHP'ye tepki
Giriş Tarihi: 11.9.2019

Genel Başkan Yardımcısı , Büyükşehir Meclisi'nde 'de çıkan orman yangınlarıyla ilgili olarak 'nın kınanmasına ilişkin verilen önergenin oylarıyla reddedilmesini eleştirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Büyükşehir Meclisi'nde İzmir'de çıkan orman yangınlarıyla ilgili olarak PKK'nın kınanmasına ilişkin verilen önergenin CHP oylarıyla reddedilmesini eleştirdi. Dağ, "Orman yangını gibi toplumun tüm kesimlerinin ortak tavır alması gereken bir meselede bile gördük ki, CHP siyasi çıkar elde etmek uğruna süreci manipüle etmek için elinden geleni yapmıştır. Devlet kurumlarının yangınların söndürülmesi verdiği mücadeleyi eleştiren CHP, yangınların müsebbibi PKK'yı ise kınayamadı. Bu durum CHP'nin geldiği nokta açısından çok vahimdir. Diyarbakır'da annelerimiz çocukları için mücadele veriyor. Böyle bir dönemHamza Dağ de CHP PKK'yı kınayamıyor" diye konuştu.

AK Partili Dağ'dan CHP'ye tepki haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN