• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’un yeni protokolü hazır

'nin Kasım ayı olağan meclis toplantısında 'ni Koruma ve 'nin () 2 yıl önce iptal edilen protokolü hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

İZKUŞ’un yeni protokolü hazır
Giriş Tarihi: 9.11.2019

Çiğli Belediyesi'nin Kasım ayı olağan meclis toplantısında İzmir Kuş Cenneti'ni Koruma ve Geliştirme Birliği'nin (İZKUŞ) 2 yıl önce iptal edilen protokolü hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Toplantıda konu ile ilgili söz alan AK Parti Grup Başkan Vekili Hüsnü Boztepe, "En son yapılan toplantıda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer İZKUŞ'u kapatmayı öneriyordu. Ben öneri getirdim. Bunu kapatmayalım dedim. Biz tekrar bir protokol hazırladık. Önümüzdeki günlerde Başkan Soyer'e sunacağız, sonrasında da bakanlığa ileteceğiz" dedi

İZKUŞ’un yeni protokolü hazır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA