• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

moloz kavgası

'da yaşayan adlı bir vatandaş ile Başkanı arasında moloz tartışması yaşandı.

Sosyal medyada moloz kavgası
Giriş Tarihi: 11.11.2019

İzmir Karşıyaka'da yaşayan Ali Davutoğlu adlı bir vatandaş ile Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay arasında sosyal medyada moloz tartışması yaşandı. Davutoğlu, Örnekköy'deki eski top sahasının bulunduğu boş alana moloz dökülmesiyle ilgili Başkan Tugay'ı "O aracın o yere gelebilmesi için kaç cadde kaç kavşak geçmesi gerekiyor. Polis ve zabıta neden göremiyor. Bu zihniyet ne zaman değişecek. Başkan Cemil Tugay ne zaman verdiği sözleri tutacak" şeklinde paylaşım yaparak eleştirdi.


Tugay ise vatandaşa, "Size hangi sözü verdim de tutmadım. Paylaştığınızla ilgili cezalandırma mutlaka yapılacak. Keşke buradan paylaşmadan önce zabıtaya bildirseniz. O zaman daha erken müdahale şansı olacaktı" diye cevap verdi.

Sosyal medyada moloz kavgası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA