• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'a hava harekatı: 8 terörist etkisiz hale getirildi

, ve 'in düzenlediği ortak operasyon ile Metina bölgesinde tespit edilen 8 'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Kuzey Irak'a hava harekatı: 8 terörist etkisiz hale getirildi

14.11.2019, 11:19

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta devam eden güvenlik operasyonları ile ilgili çok önemli bir bilgi paylaştı. Bakanlık, TSK ve MİT'in düzenlediği ortak operasyon ile Metina bölgesinde tespit edilen 8 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.İşte Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan o açıklama:
"8 TERÖRİST YOK EDİLDİ"

"Türk Silahlı Kuvvetleri ve Millî İstihbarat Teşkilatımızın koordineli çalışması sonucu Irak kuzeyindeki Metina bölgesinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 8 PKK'lı terörist hava destekli harekât ile etkisiz hale getirildi."

Kuzey Irak'a hava harekatı: 8 terörist etkisiz hale getirildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.