• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan Albayrak'tan kritik zirveye ilişkin açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı , Başkan ’ın ’yi temsil ettiği Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne ilişkin açıklamada bulundu. Albayrak, "Küresel ve bölgesel istikrarsızlıkların arttığı bir dönemde NATO ittifakının rolü büyük önem arz ediyor." ifadelerine yer verdi.

Bakan Albayrak'tan kritik zirveye ilişkin açıklama

04.12.2019, 18:31

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Londra'da düzenlenen Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'yi temsil ettiği NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne ilişkin açıklamada bulundu.

Bakan Albayrak Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Londra'da gerçekleşen NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde Sn. Cumhurbaşkanımıza eşlik ettik. Küresel ve bölgesel istikrarsızlıkların arttığı bir dönemde NATO ittifakının rolü büyük önem arz ediyor." ifadelerine yer verdi.

Bakan Albayrak'tan kritik zirveye ilişkin açıklama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA