• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan, Ümmü Gülsüm Genç ile görüştü

Başkan , Kim Milyoner Olmak İster'e katılan ve tüm 'yi kendine hayran bırakan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç ile görüştü.

Başkan Erdoğan, Ümmü Gülsüm Genç ile görüştü

12.01.2020, 19:08 Güncelleme Tarihi: 13.01.2020, 09:25

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Kim Milyoner Olmak İster'e katılan ve tüm Türkiye'yi kendine hayran bırakan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç ile görüştü.

Kim Milyoner Olmak İster'de ilk yaşandı! Ümmü Gülsüm herkesi ekrana kilitledi

Twitter'da 'Erdoğan Dijital Medya' hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız @RTErdogan, Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına katılan konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç ile görüntülü görüşme gerçekleştirdi." ifadelerine yer verildi.
MİLYONLARI EKRAN KİLİTLEMİŞTİ
Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile yine milyonları ekranları başında kilitledi. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu yarışmada geceye 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç damgasını vurdu.4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan 27 yaşındaki yarışmacı için Milyoner'de bu kez farklı bir format izlendi. Kenan İmirzalıoğlu soruları sordu ve yarışmacı kendisine özel hazırlanan kartonlarla soruları cevapladı.125.000 TL kazanan ve sergilediği performansla büyük alkış alan konuşma engelli Ümmü Gülsün Genç, istediklerini başarmak için hiçbir engel olmadığını tüm Türkiye'ye gösterdi.

Başkan Erdoğan, Ümmü Gülsüm Genç ile görüştü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.