• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

WP: Trump, Erdoğan’a uzun süredir hayran

WASHINGTON Post muhabirleri Carol Leoning ve Philip Rucker'ın kaleme aldığı 'A Very Stable Genius' (Çok İstikrarlı Bir Dahi) adlı kitap, ABD Başkanı Donald Trump'ın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a hayranlık duyduğunu ortaya çıkardı.

WP: Trump, Erdoğan’a uzun süredir hayran

25.1.2020

WASHINGTON Post muhabirleri Carol Leoning ve Philip Rucker'ın kaleme aldığı 'A Very Stable Genius' (Çok İstikrarlı Bir Dahi) adlı kitap, ABD Başkanı Donald Trump'ın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a hayranlık duyduğunu ortaya çıkardı. 21 Ocak'ta piyasaya sürülen ve Trump'ın Erdoğan hakkındaki düşüncelerine ilişkin tespitlere yer verilen kitaba göre Trump, Suriye'den çekilme kararını Erdoğan'la konuşmasının ardından aldı. Kitapta, "Trump, uzun süredir Erdoğan'a hayranlık duyuyor. Özellikle Erdoğan'ın sert siyasi mizacı ve rakiplerini kolayca alt etmesi etkileyici" denildi.

WP: Trump, Erdoğan’a uzun süredir hayran haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.