• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan: için mücadeleye hazırız

Başkan , ABD’nin ile ilgili sözde barış planıyla ilgili, “Şimdi yüzyılın anlaşması diyorlar. Ne anlaşması ya? Bu bir işgal projesidir” dedi.

Başkan Erdoğan: Filistin için mücadeleye hazırız
Giriş Tarihi: 31.1.2020

Dün akşam Ankara'da Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından verilen 5. Anadolu Medya Ödülleri törenine katılan Erdoğan, özetle şunları söyledi: BM Genel Kurulu'nda haritayı göstermiştim. 1947 yılında Filistin neydi, İsrail neydi? O günkü Filistin ile bugünkü Filistin'e bakıyorsunuz, tamamen yer değiştirmiş.

KIRMIZI ÇİZGİMİZ
Utanmadan, sıkılmadan kalkıp şu anda dünyaya diyorlar ki Filistin'e yeni haklar getiriyoruz. Bırakın bu yalanı, kimi aldatacaksınız ya, hayatınız bunlarla geçmiş.

Bir tarafta Trump yanına almış malum kişiyi, karşılarındakilere hitap ediyorlar, oradan da toplayacakları alkışa bakıyorlar. O alkışlarla siz dünyanın kaderini değiştiremezsiniz. Filistin'in kaderini ise hiç değiştiremezsiniz. Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir. MGK toplantımızda da açıkladığımız basın açıklamasında özellikle bu konuya değindik. Kudüs, satılık değildir. Kimse bir şeyler verelim de siz burayı bize bırakın deme edepsizliğine de girmesin. Ben inanıyorum ki yüzlerce, binlerce Filistinli kardeşim oradaki bu mücadeleyi kanları pahasına yine vermeye devam edecektir, bizler de buna hazırız.

Başkan Erdoğan'dan Medya Ödülleri Töreni'nde önemli açıklamalar

Başkan Erdoğan: Filistin için mücadeleye hazırız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA