• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'ndan dikkat çeken açıklamalar: Erdoğan ülkemizde seçime girse kazanır

'ın Meclis'inde yaptığı konuşma büyük alkış alırken, Erdoğan'a övgüler yağdıran Pakistan Imran Khan ise "Erdoğan Pakistan'da seçime girse kazanır" ifadelerini kullandı.

Pakistan Başbakanı'ndan dikkat çeken açıklamalar: Erdoğan ülkemizde seçime girse kazanır

15.02.2020, 16:07 Güncelleme Tarihi: 15.02.2020,16:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan Pakistan ziyareti kapsamında Pakistan Parlamentosu'na seslenmişti. Erdoğan, konuşmasında meclis üyelerinden büyük alkış toplarken, bir övgü de Pakistan Başbakanı Imran Khan'dan geldi.

Pakistan Başbakanı Khan, "Erdoğan'ın bu konuşmasını göze alarak şunu söyleyebilirim ki; Pakistan'da seçime girse kazanır" diye konuştu.

"İLK DEFA GÖRÜYORUM"

Başbakan Khan, açıklamasında şunları kaydetti: Bugün Başkan Erdoğan Pakistan Meclisi'nde.

Erdoğan'ın bu konuşmasını göze alarak şunu söyleyebilirim ki; Pakistan'da seçime girse kazanır.

Ben hükümet sıralarının masalara vurduğunu gördüm. Ama hem muhalefetin hem de hükümetin ilk defa masalara vurduğunu görüyorum. Başkan için büyük bir takdir. Pakistan halkı sizi çok seviyor. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, Pakistan halkı sizi Müslüman dünyasında yaşanan tüm olaylar için sesini yükselten lider olarak görüyor.

Pakistan Başbakanı'ndan dikkat çeken açıklamalar: Erdoğan ülkemizde seçime girse kazanır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA