• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Son dakika: , ve 'dan Esad rejimine saldırıya son verme çağrısı

Son dakika: ABD, İngiltere ve Almanya'dan Esad rejimine saldırıya son verme çağrısı

19.02.2020, 19:03 Güncelleme Tarihi: 19.02.2020,19:31

Son dakika gelen haberlere göre, , ve , Güvenlik Konseyinde, rejimini 'nin 'deki gözlem noktalarına saldırılarına son vermeye çağırdı.

Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi, Suriye'nin kuzeyinde artan tansiyonu görüşmek için toplandı. Toplantıdan, Türkiye'nin gözlem noktalarını hedef alan Esed rejimine "Saldırılara son ver" çağrısı çıktı.

ABD, ALMANYA VE İNGİLTERE'DEN ORTAK ÇAĞRI

ABD, Almanya ve İngiltere rejime, Türkiye'nin idlib'deki gözlem noktalarına yönelik saldırılarına son vermesi çağrısında bulundu.

BM'DEN RUSYA VE TÜRKİYE'YE ÇAĞRI

Öte yandan, BM Suriye Özel Temsilcisi Geir Pedersen, ''Rusya ve Türkiye garantör ülkeler olarak idlib'de gerginliği azaltmak için kilit bir rol oynamak zorunda.'' dedi.

Son dakika: ABD, İngiltere ve Almanya'dan Esad rejimine saldırıya son verme çağrısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA