• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan ve uygulamalarına katıldı

'Gizlilik Sözleşmesi' hamlesiyle büyük yara almaya devam ediyor. Kişilerin bilgilerinin 3. kişilerle paylaşılmasını zoraki kılan WhatsApp'a tepkiler çığ gibi devam ederken Başkan Erdoğan ve uygulamalarına katıldı.

Başkan Erdoğan BiP ve Telegram uygulamalarına katıldı

12.01.2021, 20:13 Güncelleme Tarihi: 12.01.2021, 20:14

WhatsApp aldığı skandal kararla birlikte dünyada gündem olmuş ve büyük tepkilerle karşılaşmıştı. Kişilerin gizliliğine kadar bütün bilgilerin paylaşılacağını son güncellemesiyle zoraki kılan uygulama, rakipleri karşısında yara almaya devam ediyor.

BAŞKAN ERDOĞAN BİP'TE

Gelişmeler sürerken Başkan Erdoğan'ın da 'BİP ve Telegram' uygulmayalarına katıldığı bilgisi paylaşıldı.

Başkan Erdoğan'ın Dijital Medya hesabından yapılan paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'da. Katılmak için; BiP: https://channels.bip.ai/join/rterdogan Telegram: https://t.me/RTErdogan" ifadelerine yer verildi.

Başkan Erdoğan BiP ve Telegram uygulamalarına katıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.