• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Canlı yayın düellolarının galibi Demokrat Scholz oldu

Canlı yayın düellolarının galibi Demokrat Scholz oldu

14.9.2021

Almanya'da, 26 Eylül'de yapılacak genel seçimler öncesi Hristiyan Birlik partilerinin adayı Armin Laschet, Sosyal Demokrat Parti'nin adayı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz ile Yeşiller Partisi'nin adayı Annalena Baerbock, ikinci kez televizyon programında karşı karşıya geldi. Programda adaylara koalisyon, ırkçılıkla mücadele, dijitalleşme ve artan kira ücretleri gibi konularda sorular yöneltildi. Yayın sırasında yapılan ankete göre Scholz yüzde 41 oy alarak tartışmanın galibi oldu. Scholz, ilk TV düellosunu da yüzde 36 ile kazanmıştı.

Canlı yayın düellolarının galibi Demokrat Scholz oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.